MOODULKORSTENDE EHITUS

Moodulkorsten on lihtsasti ja kiiresti paigaldatav ning samas ka turvaline ja sobilik erinevate küttekollete puhul. Oleme spetsialiseerunud laavakivi korstnasüsteemidele, mille eeliseks on soodne ja lihtne lahendus sellistele küttekolletele nagu pliidid, ahjud, kaminad ja kerised.

Loe lähemalt

Mis on moodulkorstnad?

Moodulkorsten on lihtsasti ja kiiresti paigaldatav ning samas ka turvaline ja sobilik erinevate küttekollete puhul. Oleme spetsialiseerunud laavakivi korstnasüsteemidele, mille eeliseks on soodne ja lihtne lahendus sellistele küttekolletele nagu pliidid, ahjud, kaminad ja kerised.

Laavakivi korstnasüsteemi ei saa kasutada gaasi ja õliküttega kolletel.  Lisaks laavakivi moodulkorstnale pakume keraamilise sisuga moodulkorstnasüsteeme, mille eeliseks High-Tech keraamiline siselõõr, mis on vastupidav kõikidele kütuseliikidele. Mõlemad korstnasüsteemid on sertifitseeritud ja omavad vastavusdeklaratsioone. 

Küsi pakkumist ja telli moodulkorsten või selle paigaldus meie juurest!

Küsi pakkumist

Kuna iga töö ja objekt on erinev, ei ole alati võimalik teenusele kindlat hinda külge riputada. Personaalse pakkumise saamiseks saatke meile palun hinnapäring.

Janno Partnerid OÜ

ETTEVÕTTE ANDMED

REG. NR. 11364939

AADRESS: Puugi, Papsaare küla, Pärnu linn, Pärnu

A/A (Luminor) : EE491700017001221295

KONTAKTID

TELEFON: +372 522 4204

E-POST: info@jannopartnerid.ee

MTR REGISTREERINGUD

  • Ehitamine – EEH005408
  • Omaniku järelvalve – EEO002470