KIVIKATUSTE EHITUS

Katusematerjalina kasutame peamiselt betoonkivi, vähemasel määral ka savikivi. Katusetööd teostame alates katusekonstruktsiooni väljaehitusest (sarikad, fermid) kuni kivikatuse komplekti paigalduseni.

Loe lähemalt

Kivikatused – millega tegu?

Meie ettevõtte üheks peamiseks tegevusalaks on katusetööd, täpsemalt kivikatuste ehitus ja paigaldus. Meie kliendid saavad olla kindlad katuse ehituse ja katusetööde vastupidavuses. Katusetööde kvaliteet koosneb kolmest erinevast tegurist – materjalid, lahendused ning teostamine. Katusetöid teostades pöörame me tähelepanu kõigile neile aspektidele.

Katusematerjalina kasutame peamiselt betoonkivi, vähemasel määral ka savikivi. Katusetööd teostame alates katusekonstruktsiooni väljaehitusest (sarikad, fermid) kuni kivikatuse komplekti paigalduseni. Sinna vahele võib jääda erinevate, vintskappide-, tornide väljaehitus, tuuletõkke-, aluskatte ja katuseakende paigaldus. Kivikatuste puhul on võimalik valida erinevaid profiile ja pinnakatteid ning laia värvivalikut kasutades. Kuna ettevõte tegeleb igapäevaselt katusekivi müügi- ja tehnilise nõustamisega, saame omalt poolt aidata ja soovitada ka materjalide valikut. Tavapäraselt pakume juurde ka räästakastide-ja vihmaveesüsteemide materjale ja paigaldustöid. Samas teostame ehitustöid ka teiste katusekattematerjalidega, mis sobilikud viilkatustele – etrniitkatused, plekkkatused, bituumenkatused.

Pakume järgmisi katusetöid:

  • Katusekonstruktsioonide ehitus (sarikad, fermid)
  • Katuse väljaehitused (vintskapid, tornid)
  • Kivikatuse paigaldus
  • Räästakastide ehitus
  • Korstende ehitus
  • Vihmaveesüsteemi paigaldus